Ovíjecí robot MASTER PLUS M80 FR

Ovíjecí robot MASTER PLUS M80 FR je nová generace ekonomických samohybných ovíjecích strojů firmy ROBOPAC. MASTER PLUS M80 FR ovíjí rychlostí až 65 m/min., ovine až 150 palet na jedno nabití baterie a napíná stretch fólii elektromagneticky ovládaným systémem FR. Firma UNIPACK je výhradní zástupce firmy ROBOPAC pro Českou a Slovenskou republiku, součástí nabídky pro ovinovací stroj je záruční i pozáruční servis. Hlavní výhody robota Ovíjecí robot je z řady ekonomických samohybných balicích strojů italské firmy ROBOPAC, robot „MASTER PLUS“. Nový ovládací panel s 3,5″ displejem, který umožňuje široké nastavení způsobu ovijení. MASTER je určen pro typicky průmyslové využití, jednoduchý na obsluhu pro různé a náročné pracovní podmínky. Ovíjí zboží na paletách, FR (systém úspory fólie-napínání pomocí 1 válce selektromagnetickou kontrolou tahu). Je vybaven zvukovou signalizací startu, světelná signalizace viditelná v průběhu balicího cyklu. Okamžité zastavení tlačítkem nebo nouzové nárazníky zaručující vysokou úroveň bezpečnosti. Ovíjecí robot MASTER je kompaktní balicí nástroj založený na letitých zkušenostech firmy ROBOPAC a více než 25 000 prodaných robotů po celém světě.

Poptávkový formulář

Ovíjecí robot MASTER PLUS M80 FR je nová generace ekonomických samohybných ovíjecích strojů firmy ROBOPAC. MASTER PLUS M80 FR ovíjí rychlostí až 65 m/min., ovine až 150 palet na jedno nabití baterie a napíná stretch fólii elektromagneticky ovládaným systémem FR. Firma UNIPACK je výhradní zástupce firmy ROBOPAC pro Českou a Slovenskou republiku, součástí nabídky pro ovinovací stroj je záruční i pozáruční servis.

Hlavní výhody robota

  • Ovíjecí robot je z řady ekonomických samohybných balicích strojů italské firmy ROBOPAC, robot „MASTER PLUS“.
  • Nový ovládací panel s 3,5″ displejem, který umožňuje široké nastavení způsobu ovijení.
  • MASTER je určen pro typicky průmyslové využití, jednoduchý na obsluhu pro různé a náročné pracovní podmínky.
  • Ovíjí zboží na paletách, FR (systém úspory fólie-napínání pomocí 1 válce selektromagnetickou kontrolou tahu).
  • Je vybaven zvukovou signalizací startu, světelná signalizace viditelná v průběhu balicího cyklu.
  • Okamžité zastavení tlačítkem nebo nouzové nárazníky zaručující vysokou úroveň bezpečnosti.
  • Ovíjecí robot MASTER je kompaktní balicí nástroj založený na letitých zkušenostech firmy ROBOPAC a více než 25 000 prodaných robotů po celém světě.

Parametry