O firmě

Historie

budova_robopacPočátky firmy sahají až do roku 1980, kdy ROBOPAC, jako malá firma, zahájila výrobu ovinovacího robota, což byl inovativní nápad, který byl později patentován po celém světě. Revoluční robotický stroj byl vybaven dobíjecími bateriemi a nárazníkem a ovinoval produkty jakékoli velikosti do průtažné stretch fólie pro stabilizaci nákladu. Velký úspěch tohoto stroje po celém světě předurčilo společnost plně se věnovat oboru poloautomatického ovinování do stretch fólie a vyvinout širokou škálu ovinovacích strojů s točnou, horizontálních ovinovacích strojů a lepicích strojů. Dnes je Robopac světovým lídrem v oboru balení do stretch fólie s produkcí více než 5000 strojů za rok.

 

Robopac

predvadeci_mistnost_robopacFirma ROBOPAC jako lídr v oblasti poloautomatické ovinování a horizontální ovinování do stretch fólie dosáhla s výrobou více než 5000 strojů ročně na vrchol trhu. Export představuje více než 70% produkce do hlavních světových destinací jako je: Německo, Francie, Velká británie, Španělsko, Portugalsko, Řecko, Švýcarsko, Rakousko, skandinávské země, země Beneluxu, Středního a Dálného východu, Oceánie, USA, Kanada, Mexiko a Jižní Amerika. Společnost vlastní obchodní síť v Itálii a v zahraničí a více než 250 aktivních distributorů, což představuje jednu z nejsilnějších stránek firmy.

 

AetnaGroup

Skupina AetnaGroup vyrábí a prodává ovinovací stroje, balicí stroje do smrštitelné fólie, vyroba_robopaclepicí a skládací stroje ve všech stupních automatizace s působností po celém světě. Skupina čítá více než 400 zaměstnanců z toho 80 servisních techniků zapojených do poprodejního oddělení podpory prodeje s ročním obratem více než 85 miliónů EUR. AetnaGroup čítá 5 výrobních závodů, 4 obchodní značky ROBOPAC, ROBOPAC SISTEMI, DIMAC a PRASMATIC, mezinárodní síť 450 dílerů a distributorů a 6 dceřiných společností které se nacházejí ve Francii, Velké Británii, Německu, USA, Rusku a Číně. Skupina AetnaGroup s více než 100 tisíci prodaných strojů a instalacemi po celém světě, nabízí širokou škálu řešení a služeb v oblastí balicího a ovinovacího průmyslu.

 

Zastoupení pro ČR a SR

predvadeci_mistnost_robopacVýhradní zastoupení firmy ROBOPAC pro Českou a Slovenskou republiku zajišťuje firma Milan Ligocki UNIPACK. Letité zkušenosti s prodejem ovinovacích a balicích strojů, zajištěné prvotřídním servisem, dává firmě UNIPACK značný konkurenční náskok. Firma Unipack nabízí celou škálu ovinovacích strojů firmy ROBOPAC, od poloatomatických až po plně automatické ovinovací stanice včetně přísušenství, dopravníkových systému a automatického řízení na míru.

 

 

Servis UNIPACK

predvadeci_mistnost_robopacZáruční a pozáruční servis provádí výhradní dodavatel balicích strojů firmy ROBOPAC pro Českou a Slovenskou republiku, firma Milan Ligocki UNIPACK. Servisní středisko firmy UNIPACK čítá tým techniků a poprodejní podopry, který se snaží operativně reagovat na potřeby zákazníka. Rozsáhlý sklad náhradních dílů firmy dává možnost bezprostřední opravy balicího stroje bez nežádoucích prodlev. Servisní technici firmy UNIPACK jsou připraveni k výjezdu a opravě stroje přímo v provozu Vašeho podniku anebo na centrále firmy v Třinci.